Xfast ، ایکس فست

جمعه, 17 آبان 1398 19:04

بهترین دستگاه‎های ماینر برای استخراج بیت کوین در سال 2019 فروش زیر قیمت بازار

دستگاه استخراج بیت کوین: کار دستگاه ماینر چیست - قیمت دستگاه ماینر - قیمت دستگاه ماینر بیت کوین - خرید دستگاه ماینر بیت کوین - بهترین دستگاه ماینر - فروش دستگاه ماینر - درامد ماینر - کار ماینر چیست

XFAST.IR | ایکس فست :

فروش و خرید به قیمت دستگاه *ماینر بیت کوین در تهران , کرج , اصفهان , شیراز , اراک (سال 1398☼2019)

کار دستگاه *ماینر چیست - قیمت دستگاه *ماینر - قیمت دستگاه *ماینر بیت کوین - خرید دستگاه *ماینر بیت کوین - بهترین دستگاه *ماینر - فروش دستگاه *ماینر - درامد *ماینر - کار *ماینر چیست

 

T.IR : فروش و خرید به قیمت دستگاه ماینر بیت کوین در تهران_کرج_اصفهان_شیراز_اراک(سال 1398☼2019)

 

 

معرفی نسل جدید دستگاه های استخراج بیت کوین در سال 2019

در طول سال گذشته ارزهای رمزنگاری سقوط قیمت شدیدی را تجربه کردند. در عین حال استخراج کنندگان بیت کوین به پردازش تراکنش ها و دریافت پاداش بلاک ها ادامه دادند. در سال 2018 دستگاه های استخراج جدیدی تولید شدند که نرخ هش مناسبی داشتند. با شروع سال جدید تعدادی دستگاه های استخراج بیت کوین با قدرت هش بالا تولید شده اند. این دستگاه ها قدرت پردازشی بین 28 تا 76 تریلیون هش در ثانیه دارند.

 

دستگاه های استخراج SHA-256 برتر در نسل

2019

سال گذشته اعلامیه های زیادی در مورد دستگاه های استخراج جدید منتشر شد. بسیاری از این آگهی ها اعلام کرده اند که از نسل جدید قطعات نیمه هادی 10 و 7 نانومتری استفاده کرده اند. این تراشه ها توسط شرکت های معروفی مانند سامسونگ و TSCM تولید می شود. دیگر دستگاه ها نیز به منظور پیشنهادهای جدیدتر، خدماتی مانند کارایی بیشتر و صدای کمتر ارائه دادند. برخی دستگاه های استخراج نیز یک سیستم خنک کننده آب تعبیه کرده اند. برخی نسخه ها نیز فروش خوبی نداشتند. مانند دستگاه های شرکت ژاپنی GMO که اعلام کرد دیگر دستگاه های استخراج را تولید نخواهد کرد. مقوله مربوط به شرکت استخراج هالونگ نیز بسیار بحث برانگیز بود. عنوان شده بود که این شرکت قرار است تولید کننده دستگاه های جدید در صنعت رمزنگاری باشد. این شرکت متهم به بازخرید دستگاه های استخراج برند اینوسیلیکن است. با این حال وبسایت شرکت می گوید افرادی که خواهان دستگاه های جدید هستند باید در لیست انتظار قرار بگیرند.

 

دستگاه استخراج Antminer Hydro از سیستم خنک سازی با استفاده از آب استفاده می کند.

 

ای بنگ Ebang Ebit11

در اواخر ماه سپتامبر شرکت چینی Ebang اعلام کرد که دستگاه استخراج ++Ebang Ebit E11 معرفی می کند. این شرکت ادعا می کند که نرخ هش این دستگاه ها بین 30 تا 44 ترا هش بر ثانیه است. در حال حاضر بر طبق اطلاعات سایت ایسیک *ماینرولیو، دستگاه استخراج مدل ++E11 سودمندترین دستگاه استخراج SHA-256 است. با توجه به قیمت حال حاضر بیت کوین، درآمد حاصل از این دستگاه بدون در نظر گرفتن هزینه ها(هزینه هایی مانند نگهداری و از همه مهمتر هزینه برق) 6.9 دلار در روز است. در زمان انتشار اعلامیه، این دستگاه ها در دسترس نبودند، اما در حال حاضر امکان خرید آنها وجود دارد.

ای بنگ Ebang Ebit11

 

قیمت دستگاه های ++E11 در حال حاضر برابر 2024 دلار است. سری جدید دستگاه های استخراج E11 در مارس 2019 تحویل می شود. این دستگاه ها داری تراشه DW1228 و 10 نانومتری هستند که نرخ هش مناسب حدود 44 ترا هش بر ثانیه را ارائه می دهند. بعلاوه مصرف برق مدل +E11 و ++E11 در حدود 1980 تا 2035 وات است. در حال حاضر این دستگاه سودآورترین دستگاه استخراج با الگوریتم SHA-256 است. اما ممکن است در ماه مارس در این جایگاه نباشد. دو دستگاه دیگر این شرکت با نرخ هش پایین تر 30 تا 37 ترا هش بر ثانیه نیز فروخته شدند.

 

 

8 Nano

از جمله دستگاه های استخراج دیگر با الگوریتم SHA-256 می‌توان 8 Nano شرکت اسیک *ماینر را نام برد. این دستگاه نیز دارای قدرت پردازش 44 تراهش در ثانیه است. با این حال تفاوت بین این دستگاه استخراج با ++E11 مصرف برق آن است. مصرف برق 8 Nano حدود 2100 وات است. میزان درآمد این دستگاه اسیک *ماینر بدون احتساب هزینه ها در حدود 6.9 دلار در روز است. اما باید توجه داشت که مصرف برق آن نسبت به ++E11 بالاتر بوده و بنابراین سوددهی آن بسیار کمتر است. طبق ادعای این شرکت این دستگاه دارای ریزتراشه های 8 نانومتری 189 است. مدل این چیپ ها AM0813 است.

 

8 Nano

 

مدل 8 Nano از دستگاه شرکت Ebang ارزانتر است. قیمت هر واحد این دستگاه 1790 دلار است. اما ابعاد آن بزرگتر از میانگین معمول دستگاه های استخراج است. وزن دستگاه 8 Nano در حدود 28 کیلوگرم بوده و ابعاد آن 235*500*500 میلی متر است. این دستگاه دارای یک سیستم خنک کننده آبی بوده و بی صدا است. همچنین داشتن لامپ های نئون قرمز رنگ به این دستگاه جلوه زیبایی داده است. این دستگاه استخراج اواخر اکتبر سال گذشته ارائه شد.

Terminator 3 (T3)

اینوسیلیکن در طول سال گذشته با بهره گیری از فناوری قطعات نیمه هادی 10 نانومتری و کم مصرف شرکت سامسونگ دستگاه های استخراج خود را ارائه داده است. مدل ترمیناتور 3 که با نام T3 نیز شناخته می شود، اولین دستگاه آن تا اواخر ژانویه وارد بازار می شود. از جمله مشخصات این دستگاه استخراج، قدرت پردازش 43 تراهشی و مصرف برق 2100 واتی است. میزان درآمد آن با توجه به مشخصات ذکر شده در حدود 6.7 دلار در روز خواهد بود.

 

Terminator 3 (T3)

T3 گران تر از 8 Nano و ++E11 است. قیمت این دستگاه در حال حاضر 2279 دلار است. تعداد عرضه شده از این دستگاه در مرحله اول محدود خواهد بود. وبسایت این شرکت می گوید مرحله دوم عرضه این دستگاه ها در ماه مارس است.

Antminer S15 شرکت بیت مِین

آخرین محصول شرکت بیت مین آنتی*ماینر به کاربران خود این امکان را می دهد تا از قدرت پردازش 28 تراهش با مصرف برق 1596 وات استفاده کنند. قیمت مدل S15 این شرکت برابر 1249 دلار است. اولین سری این دستگاه ها از 11 تا 20 ژانویه ارائه می شود. این دستگاه با ریزتراشه 7 نانومتری شرکت بیت مین مجهز شده است. در طراحی آن از یک فن موازی برای خنک کردن دستگاه استفاده شده.

 

Antminer S15 شرکت بیت مِین

 

در حال حاضر با توجه به قیمت های بیت کوین و بیت کوین کش میزان درآمد این دستگاه(بدون در نظر گرفتن هزینه ها) در حدود 2.67 دلار در روز است. شرکت بیت مین مدل پایین تر S15 را با قدرت هش 27 تراهش و 45 دلار ارزانتر نسبت به مدل اصلی نیز عرضه می کند. بیت مین ادعا می کند که مشتریان این شرکت با استفاده از S15 نسل جدید که از ریزتراشه های 7 نانومتری و فناوری قطعات نیمه هادی استفاده می کند، در نتیجه تولید گرمای کمتر، هزینه برق کمتری را پرداخت خواهند کرد.

اسیک *ماینر 8 Nano pro

شرکت اسیک *ماینر دارای یک دستگاه دیگر به نام 8 Nano pro که ادعا می کند دارای قدرت پردازش 76 ترا هش در ثانیه است. میزان مصرف برق این دستگاه 4000 وات بوده و قیمت آن 11600 دلار است. علاوه بر این مشتریان باید حداقل 5 دستگاه در هر سفارش خود خرید کنند. این دستگاه به ریزتراشه های AM0813 مجهز است و با توجه به قیمت های فعلی بیت کوین، میزان درآمد آن در هر روز برابر 11.9 دلار است. ذکر این نکته ضروری است که مصرف برق این دستگاه بسیار بیشتر از مدل دیگر معرفی شده این شرکت است. همین امر باعث شده تا سودآوری این دستگاه به شدت کاهش یابد. این دستگاه نیز مانند مدل دیگر این شرکت ابعاد و وزن زیادی دارد. ابعاد این دستگاه 240*1000*500 میلیمتر بوده و وزن آن در حدود 68 کیلوگرم است. 8 Nano pro نیز دارای یک سیستم خنک کننده آبی بی صدا است و باعث شده سطح صدای آن به 48 دسیبل برسد. با این حال برخلاف مدل 44 ترا هشی این شرکت، 8 Nano pro در سایت انلاینی به فروش نمی رسد و بررسی کاملی در مورد ویژگی های این دستگاه ارائه نشده است.

 

اسیک ماینر 8 Nano pro

 

استفاده از دستگاه های جدید برای کسب سود بیشتر

تا کنون بیت کوین و بیت کوین کش که هر دو از الگوریتم SHA-256 استفاده می کنند، شاهد کاهش قابل توجهی در نرخ هش خود بوده اند. نرخ هش شبکه بیت کوین در حال حاضر تقریبا برابر 40 اگزا هش در ثانیه است. این نرخ برای شبکه بیت کوین کش برابر 1.5 اگزا هش در ثانیه است. در همین حال بسیاری از دستگاه های استخراج قدیمی تر که نرخ هش کمتری دارند، با قیمت های فعلی بازار تنها زیان ده هستند. حتی مدل های پایین تر دستگاه های ای بنگ، اینوسیلیکن و بیت مین که در طول سه ماه گذشته وارد بازار شده اند، با توجه به افت قیمت فعلی ارزهای رمزنگاری، سوددهی چندانی ندارند. با این حال ماشین های استخراج جدید ممکن است امکانات زیادی را ارائه دهند که سبب خواهد شد استخراج کنندگان جزء هم بتوانند در این فضا حضور داشته باشند.

خواندن 112 دفعه بروزرسانی شده در جمعه, 17 آبان 1398 19:04

در قسمت زیر پیام خود را بگذارید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

XFAST.IR: فروش و خرید به قیمت دستگاه ماینر بیت کوین در تهران | کرج | اصفهان | شیراز | اراک (سال 1398☼2019)scopsang.ir